Kurzy tvorby internetových obchodov

Kurzy tvorby

internetových

obchodov

Už ste sa naučili, ako tvoriť web stránky? Naučte sa, ako tvoriť internetové obchody pomocou WordPressu a najobľúbenejším nástrojom na tvorbu elektronického obchodu – WooCommerce

Osobné kurzy tvorby internetových obchodov – jedinečná príležitosť vytvoriť si plne funkčný internetový obchod. Od návrhu až po online platbu – ruka v ruke so skúseným lektorom a s dobrou náladou. Kurz ukončíte vytvorením svojho prvého internetového obchodu!

Najbližšie kurzy

Momentálne aktualizujeme program kurzu. Chcete sa dozvedieť viac o najbližšich kurzoch? Zadajte svoj e-mail alebo telefónne číslo a budeme Vás informovať skôr, ako informácie zverejníme na webe!


Súhlasím s pravidlami ochrany osobných údajov a súhlasím, že ma budete kontaktovať

Osobné kurzy

Online kurzy

Naučte sa vytvárať internetové obchody kedy len chcete a vo svojom komforte! Online kurzy vám predstavia WordPress a WooCommerce a krok po kroku, jasne a zrozumiteľne si vytvoríte svoj prvý plne funkčný internetový obchod!

 

Začnite sa učiť teraz

 

Program kurzu

Program sa momentálne aktualizuje

Prečo kurzy
tvorby internetových obchodov?
Prečo kurzy
tvorby
internetových
obchodov?

Nepotrebujete veľa času

Kurzy tvorby internetových obchodov si vyžadujú minimálnu časovú investíciu. Za jeden deň sa naučíte, ako vytvoriť plne funkčné internetové obchody pomocou najobľúbenejšej platformy na e-commerce – WooCommerce.

Získate užitočné zručnosti

Po kurze budete nielen chápať, ako fungujú platformy WordPress a WooCommerce, ale budete môcť vytvárať a spravovať web stránky a internetové obchody vytvorené pomocou WooCommerce

Rozšírite si svoj životopis

Nové získané zručnosti budede mať potvrdené naším certifikátom. Táto zručnosť bude obrovskou výhodou bez ohľadu na zvolené odvetvie – práca s platformamy WordPress a WooCommerce je univerzálna a inovatívna zručnosť, ktorá rozšíri váš životopis.